Hot Eyes Steam – ocieplająca maska na oczy

20883159_1640039522696686_1219910923_o

Dzięki portalowi Ambasadorka Kosmetyczna otrzymałam do przetestowania ocieplającą maskę na oczy (Hot Eyes Steam). Nie miałam pojęcia, że taki wynalazek istnieje.
Wcześniej miałam do czynienia tylko z żelowymi maskami, które schłodzone nakładało się na oczy i zmniejszały one opuchliznę.
W związku z tym, że to dla mnie nowość byłam ciekawa jej działania, zwłaszcza po zapewnieniach producenta, który informuje, że użycie maski zmniejsza ciemne obwody wokół oczu, opuchliznę, niweluje uczucie zmęczenia oczu i przynosi natychmiastowy relaks.
Dla moich niewyspanych od ponad 10 miesięcy oczu, te zapewnienia brzmiały jak wybawienie. Czekałam więc na jakiś spokojny wieczór aby wypróbować to cudo.

Taki wieczór się nadarzył, więc odpaliłam sobie jeden z moich ulubionych wosków w kominku, aby podkręcić jeszcze efekt relaksu i do dzieła!

Maseczka po odpakowaniu wchodzi w reakcję z tlenem i nagrzewa się (do 40 st. C jak informuje producent). Nakładamy ją na oczy, a po bokach zahaczamy na uszy, żeby się dobrze trzymała. Po nałożeniu wygląda trochę jakbyśmy nałożyli sobie wkładkę higieniczną na oczy :) .

20883404_1640029059364399_2097375948_o

Zgodnie z zapewnieniami maska nagrzewa się i daje kojące i relaksujące uczucie ciepła na oczach. Leżę więc 10 minut zgodnie z instrukcją i oddaję się relaksowi.
Po zdjęciu maski sińce nie zniknęły, ale opuchlizna jest faktycznie zdecydowanie mniej widoczna, a oczy wyglądają na wypoczęte. Byłam zaskoczona bo nie spodziewałam się żadnego widocznego efektu, poza chwilą relaksu.

Maski sprzedawane są w opakowaniach po 5 sztuk, każda z nich jest jednorazowa. Można je kupić przez internet  i kosztują niecałe 6 euro. Przed tak zwanym „wielkim wyjściem” na pewno się przydadzą.

 

K.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>